Galactic Football RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG - Galactic Football
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kashike - Charakter

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 8:51 pm

Jméno: Yoko

Věk: 20

Rasa: Akilianec

Bydliště: Vila v Centru po rodičích

Oblíbené: Lyže, fotbal, holky a dobré jídlo

Neoblíbené: Machírci, luxusní život.... je toho mraky. A pak hlavně Technoid.

Povaha: Klidný, vyrovnaný a objetavý člověk. V životě si toho spoustu zažil a někdy se chová až moc vyspěle

Vzhled:
Spoiler:
___________________________________________________________

Životopis: Narodil se a žil s rodiči do svých 15 let. Ve škole má výborný prospěch, jelikož jako jeden z mála šťastných se narodil s fotografickou a kalikrafickou pamětí. Jeho rodiče byli významní podnikatelé a to se jim možná vymstilo. Jednou se vrátil domů a rodiče byli mrtví. Otec svíral v ruce zbraň a kousek od nich ležel robot na mraky. Yoko po rodičích zdědil spoustu peněz ale rozhodl se je zatím nepoužít, prý až bude nejhůř. Svoje peníze si vydělává normální prací, i když by vůbec nemusel hnout prstem. Jeho jedinou vášní je fotbal a lyže, kterým se věnuje prakticky od doby, kdy se naučil chodit.

Schopnosti: Yoko je velice rychlí běžec a má techniku na vysoké úrovni. Je celkem obstojný střelec ale žádný profík, daleko raději se dostane do pozice, kdy je gol tutovka a střílí najisto. Jeho paměťové dispozice se ve hře projevují tak, že mu trvá menší dobu než přečte soupeřovu taktiku, pohyby atd. Jinak je obstojný lyžař.

Dominantní noha: Pravá

Číslo: 11

Pozice: Pravý útok

Flux: Dech (neaktivní)


Naposledy upravil Kashike dne Thu Aug 05, 2010 9:55 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 8:57 pm

Mno číslo ti asi určí Vlk. Jinak já nevidím nic proti. Jo co to je prosímtě Záhrab?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:02 pm

Aj pardon, nedošlo mi že jste nevojáci :-D Záhrab je něco jako Iglů, je to prostor vyhrabaný ve sněhu, který má vchod níž než je sám, tudíž se v něm drží i pokojová teplota. Díky okolnímu prostředí neroztaje ani když je vevnitř třicet stupňů a jeho stěny postupně mrznou v led. Také se dá postupně zvětšovat a právě mi po něm jezdíte na snowbordech.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:06 pm

Jak se prosímtě inteligentní mladík a syn dovu úspěšných podnikatelů který lyžuje a hraje ftobal naučil v patnácti si vyrobit funkčí příbytek v době ledové a přežil v něm i když pracujíce 5 let. Promiň, ale to se mě nezdá. Jestli chceš tragickou historii se smrtí rodičů to mě je fuk, ale tohle se mě fakt nezdá.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:09 pm

Úplně stejně jako já v tom samém dokážu přežít 14 dní v Orlických horách mimo civilizaci jen s vojenským přídělem jídla :-D když máš nějáký základ a kde složit hlavu, tak je jedno jestli je to týden nebo 10 let. Nevím jak moc jsi zběhlí v outdoorových aktivitách ale tohle je základní pravidlo: Klid a nohy v teple :-D sám bych takhle klidně žil, mít na to podmínky.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:12 pm

To vůbec neřeším. Ty to možná umíš, ale nevidím u tvé postavy cokoliv co by naznačovalo, že ví jak na to ona.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:16 pm

Zapomínáš na základní věc u mé postavy :-D na schopnost se učit, jemu stačí jeden pitomej film o přežití v bedně a pamatuje si ho i s titulkama. Navíc je méně pravděpodobné, že to budu umět já než někdo, kdo se NARODIL na ledové planetě. V čem myslíš, že na Akilianu chrápali hned po té katasrtofě? Pravděpodobně v ruinách nebo v záhrabech.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:24 pm

Vidět něco v televizi a pak to prakticky provádět jsou dvě absolutně rozdílné věci. Když byla nehoda na Akilianu tvé psotavě bylo pět let, to se asi moc nenaučila. A dál, je to scifi! Myslím že is poradili vcelku rychle i bez iglů..........
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:27 pm

Tvůj názor, stejně je to ale na wolfovi, navíc nevim, proč ti vadí, že nechce bydlet v baráku ale bydlí ve sněhu. Znám spoustu lidí, který maj mraky peněz a při tom žijou v garsonce
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Admin
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:29 pm

Takže...předně. Můžeš se rychle učit ale tak obrovskou rychlostí to vážně nepude. Řekněme že ti prostě na přečtení soupeřovejch pohybů stačí míň času než ostatnim.
Návrat nahoru Goto down
https://g-football.forumczech.com
Kon

Kon


Poèet pøíspìvkù : 191
Join date : 04. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:29 pm

Mno Very Happy ten záhrab se mi taky nějak nezdá... to je na úřadu vedenej jako bezdomovec ? xD A to je odříznutej od okolního světa? Pochybuju že tam má elektřinu. Věci má v ledový skříni a nebo chodí furt v jednom. mejt se chodí do řeky a nebo sem myje ve škole ? Mno, je taky možnost, že todle všechno chodí dělat do toho stadionu, ale k čemu pak ten Záhrab ?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:30 pm

Mě nevadí že žžije ve sněhum je mě to fuk. Mě přidje že by to ta postava neuměla. Navíc chci vidět 15tieltýho puberťáka jak takticky po smrti svých rodičů začne žít v divočině............. velmi rpavděpodobné. Uvidíme co řekně Vlk mno............
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Admin
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:30 pm

Dále...číslo dostaneš 11 Smile a prosimtě...změň to iglu na obyčejnej barák.
Návrat nahoru Goto down
https://g-football.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:33 pm

Ach bože, tohle sedí od týpků co spíš sedí za kompem. Fakt se bavim. Jestli vám to tolik vadí, tak ho můžu přestěhovat do baráku po rodičích a bude po ptákách :-D tím pádem ani není nutné pozděju rozmrazovat stadion.

Přestěhován i s nábytkem :-D
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Admin
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:37 pm

Takže...tak velkej barák zas nemáš Wink jo možná seš z bohatý rodiny ale barák jako stadion teda fakt ne...a zbytek uprav podle toho co sem řek. Navíc jak bylo řečeno fotografická paměť neni sharingan...
Návrat nahoru Goto down
https://g-football.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:38 pm

Vždyt jo... navíc já sharingan nerad. Jestli chceš abych to ještě přeformuloval, tak jdu na to.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Admin
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:40 pm

Prostě budeš líp číst soupeře ale tak rychle se učit nebudeš. Editni to tak
Návrat nahoru Goto down
https://g-football.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 05. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:42 pm

Dejme tomu :-D
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Admin
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 9:44 pm

Řikám napiš to tam tak že líp čteš soupeřovi pohyby Wink
Návrat nahoru Goto down
https://g-football.forumczech.com
GeraltWOLF
Admin
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 03. 08. 10

Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter EmptyThu Aug 05, 2010 10:01 pm

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
https://g-football.forumczech.com
Sponsored content





Kashike - Charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike - Charakter   Kashike - Charakter Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kashike - Charakter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galactic Football RPG :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: